27 Апреля 2015
PDF
Печать
E-mail

Календар. Полтавщина. Вища ліга

25 квітня 2015, Субота

Тур 1

15:00

Колос (Кобеляки) - Рокита (Рокита)

0:1

Тур 1

15:00

Чайка (Дейкалівка) - Глобине (Глобине)

0:1

Тур 1

15:00

Олімпія (Савинці) - Фламінго (Комсомольськ)

2:1

Тур 1

15:00

Лубни (Лубни) - Динамо (Решетилівка)

1:1

29 квітня 2015, Середа

Тур 1

15:00

ДЮФШ Ворскла (Полтава) - Молодь (Полтава)

:

02 травня 2015, Субота

Тур 2

15:00

Глобине (Глобине) - Олімпія (Савинці)

:

Тур 2

15:00

Фламінго (Комсомольськ) - Лубни (Лубни)

:

03 травня 2015, Неділя

Тур 2

15:00

Зеніт (Лубни) - Чайка (Дейкалівка)

:

06 травня 2015, Середа

Тур 2

15:00

Динамо (Решетилівка) - ДЮФШ Ворскла (Полтава)

:

Тур 2

15:00

Рокита (Рокита) - Молодь (Полтава)

:

09 травня 2015, Субота

Тур 3

Чайка (Дейкалівка) - Колос (Кобеляки)

:

Тур 3

Лубни (Лубни) - Глобине (Глобине)

:

10 травня 2015, Неділя

Тур 3

Олімпія (Савинці) - Зеніт (Лубни)

:

13 травня 2015, Середа

Тур 3

ДЮФШ Ворскла (Полтава) - Фламінго (Комсомольськ)

:

Тур 3

Молодь (Полтава) - Динамо (Решетилівка)

:

16 травня 2015, Субота

Тур 4

Колос (Кобеляки) - Олімпія (Савинці)

:

Тур 4

Глобине (Глобине) - ДЮФШ Ворскла (Полтава)

:

Тур 4

Рокита (Рокита) - Динамо (Решетилівка)

:

17 травня 2015, Неділя

Тур 4

Зеніт (Лубни) - Лубни (Лубни)

:

21 травня 2015, Четвер

Тур 4

Фламінго (Комсомольськ) - Молодь (Полтава)

:

Тур 5

ДЮФШ Ворскла (Полтава) - Зеніт (Лубни)

:

23 травня 2015, Субота

Тур 5

Молодь (Полтава) - Глобине (Глобине)

:

Тур 5

Чайка (Дейкалівка) - Рокита (Рокита)

:

Тур 5

Динамо (Решетилівка) - Фламінго (Комсомольськ)

:

Тур 5

Лубни (Лубни) - Колос (Кобеляки)

:

27 травня 2015, Середа

Тур 6

Колос (Кобеляки) - ДЮФШ Ворскла (Полтава)

:

Тур 6

Зеніт (Лубни) - Молодь (Полтава)

:

30 травня 2015, Субота

Тур 6

Чайка (Дейкалівка) - Олімпія (Савинці)

:

Тур 6

Рокита (Рокита) - Фламінго (Комсомольськ)

:

Тур 6

Глобине (Глобине) - Динамо (Решетилівка)

:

06 червня 2015, Субота

Тур 7

Лубни (Лубни) - Чайка (Дейкалівка)

:

Тур 7

Фламінго (Комсомольськ) - Глобине (Глобине)

:

Тур 7

Молодь (Полтава) - Колос (Кобеляки)

:

Тур 7

Олімпія (Савинці) - Рокита (Рокита)

:

07 червня 2015, Неділя

Тур 7

Динамо (Решетилівка) - Зеніт (Лубни)

:

13 червня 2015, Субота

Тур 8

Чайка (Дейкалівка) - ДЮФШ Ворскла (Полтава)

:

Тур 8

Колос (Кобеляки) - Динамо (Решетилівка)

:

Тур 8

Рокита (Рокита) - Глобине (Глобине)

:

Тур 8

Олімпія (Савинці) - Лубни (Лубни)

:

14 червня 2015, Неділя

Тур 8

Зеніт (Лубни) - Фламінго (Комсомольськ)

:

20 червня 2015, Субота

Тур 9

Молодь (Полтава) - Чайка (Дейкалівка)

:

Тур 9

Фламінго (Комсомольськ) - Колос (Кобеляки)

:

Тур 9

Лубни (Лубни) - Рокита (Рокита)

:

Тур 9

ДЮФШ Ворскла (Полтава) - Олімпія (Савинці)

:

21 червня 2015, Неділя

Тур 9

Глобине (Глобине) - Зеніт (Лубни)

:

28 червня 2015, Неділя

Тур 10

Колос (Кобеляки) - Глобине (Глобине)

:

Тур 10

Лубни (Лубни) - ДЮФШ Ворскла (Полтава)

:

Тур 10

Олімпія (Савинці) - Молодь (Полтава)

:

Тур 10

Чайка (Дейкалівка) - Динамо (Решетилівка)

:

29 червня 2015, Понеділок

Тур 10

Рокита (Рокита) - Зеніт (Лубни)

:

04 липня 2015, Субота

Тур 11

Молодь (Полтава) - Лубни (Лубни)

:

Тур 11

Динамо (Решетилівка) - Олімпія (Савинці)

:

Тур 11

ДЮФШ Ворскла (Полтава) - Рокита (Рокита)

:

Тур 11

Фламінго (Комсомольськ) - Чайка (Дейкалівка)

:

05 липня 2015, Неділя

Тур 11

Зеніт (Лубни) - Колос (Кобеляки)

: