25 Января 2017
Обновлено 25 Января 2017, 15:06
PDF
Печать
E-mail

Суддівський корпус Полтавщини продовжує себе дискредитувати. Скандали футбольних команд з певними суддями, а саме Олексієм Біліченко, Андрієм Сидоренко та старшим Олександром Матяшем, в черговий раз показують, що в федерації не так все гладко і добре, як хотілось би.

Ситуація склалась наступним чином…

18 січня у спорткомплексі Полтавського заводу медичного скла відбувся матч другого туру вищої ліги турніру між командами «ПЗМС» та «Велика Багачка».

Гру «ПЗМС» та ФК «Велика Багачка» обслуговували арбітри — Олексій Біліченко та Андрій Сидоренко. Призначив їх на матч головний арбітр змагань Олександр Матяш-старший.

Нагадаємо, 23 грудня 2016 року на Конгресі Федерації футболу Полтавської області керівник ФК «Велика Багачка» Володимир Журавель, обговорюючи тему суддівства публічно вислови своє негативне ставлення до арбітрів Сидоренка й Біліченка.

В промові Журавель зазначив: «Я вважаю, що Сидоренку і Біліченку нічого робити у полтавському футболі.» На Конгресі був присутній і старший Олександр Матяш, який пізніше у якості головного судді першості ПАТ «ПЗМС» призначив суддів на матч за участю «Багачки».

Як стало відомо з надійних джерел журналістам «Полтавщина Спорт», в нього був невеликий вибір. Вищу лігу першості ПАТ «ПЗМС» з футзалу могли обслуговувати лише троє суддів — Олексій Біліченко, Андрій Сидоренко та Олександр Матяш-молодший.

Так арбітри, про яких публічно зневажливо відзивався Володимир Журавель стали судити матч за участі його команди.

Врешті-решт, після першого тайму матчу «ПЗМС» — ФК «Велика Багачка» Володимир Журавель забрав команду з майданчика, а згодом взагалі зняв зі змагань. Сам функціонер пояснює це якраз негативним суддівством:

«Тут нічого коментувати. Я такої корупції і заангажованості далі терпіти не можу. Біліченко і Сидоренко це люди, які працюють лише на кишеню. Їм футбол не потрібен. Ми не будемо навіть заявлятися на чемпіонат Полтавської області, поки нічого не зміниться. Я у перерві підійшов до Біліченка за поясненнями, а він відповів, мовляв, це ще не все. Навіщо нам бути посміховиськом? В такому футболі ми грати не будемо».

Зазнавши необ’єктивного суддівства, на погляд Журавля, на наступний матч проти ФК «Лазірки», команда вирішила не приїжджати.

До речі, Президент ФК «Велика Багачка» насамперед почав пред’являти претензії Біліченко, хоча згадаємо гру між командами «Фламінго» та «Багачка», коли той же суддя Біліченко, поставив два неоднозначних пенальті і момент підсумкового результату самого Журавля, на той час влаштував.

P.S. Швидше за все в цьому матчі Журавля здивувало те, що не він «замовляв музику», все-таки «ПЗМС», пов’язане з прізвищем Кудацького, і адмінресурс мав набагато більшу перевагу, ніж фінансова складова!

У висновку хочеться додати, що керівництво федерації так само не хоче визнавати своїх помилок, не йде на діалог з представниками команд і не робить висновків!

 

Новости клуба