Життя йде, діти та дорослі тренуються, футбольні клуби на Полтавщині розвиваються. Виростають нові спортсмени, для яких футбол – це справа всього життя. Але, на сьогодні склалася така ситуація, що люди, які займають посади в Федерації футболу Полтавщини, повністю руйнують те, що для інших є покликом душі.

Ця безвихідь тягнеться не перший рік і призвела до того, що команди не мають бажання співпрацювати з ФФПО. І ось що маємо в результаті. Наступає час Чемпіонату Полтавської області, який розпочнеться наприкінці квітня цього року…Що бачимо? Лише 7 команд подали заявки на участь у вищій лізі: «Олімпія» (Савинці), ФК «Рокита», «Колос» (Лазірки), «Динамо» (Решетилівка), ФК «Лубни», «Інваспорт» (Полтава), ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава).

Звісно можливо, що багато футбольних команд наразі не мають фінансової змоги взяти участь, але першочерговим є питання стосовно нинішнього керівництва Федерації футболу Полтавської області. Факт залишається фактом! Люди, які обіймають керівні посади на даний момент ФФПО, не зацікавлені в тому, щоб розвивати футбол взагалі. Все проходить так – проведемо для галочки, тобто для звітності!

Наразі, керівництво ФК «Оржиця» у соціальній мережі оприлюднило лист, в якому заявляє, що у 2017 році клуб брати участі у першості Полтавської області не збирається, адже у 2016 році федерація намагалася оштрафувати аматорську команду на суму в сім тисяч гривень.

Аналогічно не задоволені роботою ФФПО, які вирішили також не грати цього річ — це ФК «Фламінго» (Горішні Плавні), «Чайка» (Дейкалівка), «Колос» (Дмитрівка).

Попередній склад учасників першої ліги (дві групи по 11-12 команд) виглядає наступним чином:
— група «А»: ФК «Великі Кринки», ФК «Хорол», ФК «Миргород», «Локомотив» (Гребінка), ФК «Глобине», «Харчовик» (Заводське), ФК «Семенівка», ФК «Пирятин», «Дружба» (Очеретувате), «Темп» (Градизьк), ФК «Сенча»;
— група «Б»: ФК «Кобеляки», «Колос» (Кобеляки), «Маяк» (Котельва), «Стандарт» (Нові Санжари), ФК «Карлівка», ФК «Козельщина», «Вікторія» (Первозванівка), «Псел» (Гадяч), «Колос» (Зіньків), ФК «Диканька», «Дукат» (Селещина), «Аргус» (Степне).