04 Мая 2017
Обновлено 04 Мая 2017, 07:28
PDF
Печать
E-mail

Цього року, таємничих китайських драконів зустрічали у мальовничих Горішніх Плавнях. Могутня двадцятка — саме стільки спортсменів входить до складу екіпажу велетенського каное-Драгонботу. Історія перегонів на цих човнах взяла початок у Китаї  2000 років тому і донині цей вид спорту є улюбленим для мільйонів!

Так, 29 квітня, на чарівній затоці Дніпра, відбулись Всеукраїнські змагання «Кубок пам’яті Олександра Литвиненка» з веслування на човнах класу «Дракон». Участь взяли близько 750 спортсменів.

Видовищні командні змагання зібрали спортсменів кількох категорій. Свої сили у веслуванні на Драгонботах випробовували:

  • юнаки віком від 12 до 16 років;
  • дорослі спортсмени  від 16;
  • учасники корпоративних команд.

Залежно від категорії команди веслувальників змагались на дистанціях:

  • юнаки – 200 м, 1000 м;
  • дорослі – 200м, 2000м;
  • корпоративні команди 200м, 1000м (з поворотом).

Результати змагань:

Нагородження Корпоративи

200м
І місце – РСЦ
ІІ місце – ДОФ
ІІІ місце – ЛМЦ
4 місце – Фламінго
5 місце – Виконком

1000м
І місце – РСЦ
ІІ місце – ДОФ
ІІІ місце – Фламінго
4 місце – ЛМЦ
5 місце – Виконком

По сумі двох дистанцій
І місце — РСЦ (2 очка)
ІІ місце – ДОФ (4 очка)
ІІІ місце – Фламінго (7 очков)
4 місце – ЛМЦ (7 очок)
5 місце – Виконком (10 очков)

Нагородження юнаків

200 м
І місце — ДЮСШ №3
ІІ місце – СЗОШ №5
ІІІ місце – Драгонком-Юність
4 місце – Мала флотилія (Київ)
5 місце – Полтава

1000м
І місце — ДЮСШ №3
ІІ місце – СЗОШ №5
ІІІ місце – Драгонком-Юність
4 місце – Мала флотилія (Київ)
5 місце – Полтава

По сумі двох дистанцій
І місце – ДЮСШ №3 2 очка
ІІ місце – СЗОШ №5 (4 очка)
ІІІ місце – Драгонком-Юність( 6 очок)
4 місце –Мала флотилія (8 очок)
5 місце – Полтава (10 очок)

Нагородження змішаний клас 200 м

І місце – Драгонком (Горішні Плавні)
ІІ місце – Мала флотилія (Київ)
ІІІ місце – Дінамо (Дніпро)
4 місце – DBC (Київська обл.)
5 місце – IRONMEN (Черкаси)
6 місце – Полтавська обл. (Полтава – Кременчук)
7 місце – АВС (Одеса)
8 місце – Антей (Чернігів)
9 місце – Сальса (Житомир)

Нагородження змішаний клас 2000м.

1 місце – Динамо (Дніпро)
2 місце –Мала флотилія (Київ)
3 місце – Драгонком (Горішні Плавні)
4 місце – DBC (Київська обл.)
5 місце – IRONMEN (Черкаси)
6 місце – АВС (Одеса)
7 місце – Сальса (Житомир)
8 місце – Антей (Чернігів)

Нагородження відкритий клас 200м

І місце – Західний вітер (Ковель)
ІІ місце –Отаман (Львів)
ІІІ місце – Буревесник (Київ)
4 місце – Драгонком (Горішні Плавні)
5 місце – Мала флотилія (Київська обл.)
6 місце – Динамо (Дніпро)
7 місце – IRONMEN (Черкаси)
8 місце – Полтавська обл.(Полтава –Кременчук)
9 місце – Сальса (Житомир)

Нагородження відкритий клас 2000м

1 місце – Отаман (Львів)
2 місце –Малая флотилія (Київська обл.)
3 місце – Драгонком (Горішні Плавні)
4 місце – Західний вітер (Ковель)
5 місце – Буревесник (Київ)
6 місце- Дінамо (Дніпро)
7 місце –IRONMEN (Черкаси)
8 місце – Сальса (Житомир)
9 місце — Полтавської області .(Полтава –Кременчук)

Нагородження кубком по сумі двох дистанцій змішаний клас
І місце Динамо (Дніпро)

Нагородження кубком по сумі двох дистанцій відкритий клас
І місце Отаман (Львів)

ТЕХНІЧНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

Щиро вітаємо переможців змагань, бажаємо натхнення, спортивної вдачі та майбутніх здобутків!

Відео та фото ТУТ.