21 Сентября 2017
Обновлено 21 Сентября 2017, 08:12
PDF
Печать
E-mail

Після успішних виступів на змаганнях, команда «Фламінго» з міста Горішні Плавні, що на Полтавщині стала чемпіоном України серед корпоративів та аматорських команд на човнах «ДРАКОН», а також зайняла призові місця на Всеукраїнських змаганнях «Кубок пам’яті Олександра Литвиненка» з веслування на човнах класу «Дракон».

Тріумфальні виступи новачків у цьому виді спорту, стали поштовхом для того, що команда «Фламінго» вирішила спробувати свої сили на професійних змаганнях.

До речі, команда «Фламінго» співпрацювала з міською Федерацією «Драгонбот» у Горішніх Плавнях. Федерація надавала рульового для тренувань, також і сам інвентар, тобто човни. Зазначимо, що усі тренування були оплачені.

Постійними тренуваннями, проявом сили духу та волі, фламінговці робили впевнені кроки в цьому виді спорту, тому їх було запрошено взяти участь у ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ «ДРАКОН» серед дорослих. Звісно, горішньоплавнівська команда зраділа й вирішила спробувати свої сили. Адже це вже не аматори, а профі!

І ось, звернувшись до головного тренера Ханчевского Сергія Михайловича, команда «Фламінго» попросила виділити рульового для виступу на змаганнях.

Цим рульовим стала – Інна Скляр.

Прийшов день змагань. Наповнені сили, богатирі з Горішніх Плавнів були рішуче налаштовані на перемогу. Але…Витівки, які робила на воді Інна Скляр не підлягали нормальному поясненню. Просто кажучи – вона гальмувала веслом для зупинки човна. Спортсмени не розуміючи дій свого рульового, спочатку були у шоці, трохи згодом, прораховуючи кроки Інни Скляр, фламінговці зрозуміли, що навмисне злиття своєї ж команди було не як інакше командою «зверху».

Привівши команду «Фламінго» з Горішніх Плавнів до поразки своїми діями, постає питання — чи є місце таким «людям» у спорті, як Інна Скляр?

Відомо, що Інна Скляр наразі тренує дітей. Цікаво, яким навичкам та моральним принципам вона зможе навчити підростаюче покоління?

Команда «Фламінго» завжди була і буде за чесний спорт!!! Тому колективним рішенням було вирішено звернутись з офіційним листом та підтверджуючим відеоматеріалом до ФЕДЕРАЦІЇ УКРАЇНИ З ВЕСЛУВАННЯ НА ЧОВНАХ «ДРАКОН».

Вконтакте
Facebook
 

Новости клуба