Очільник Полтавщини виставив свою кандидатуру на виборах голови Федерації футболу Полтавської області, які мають відбутися 25-го грудня.

Про своє бажання очолити обласну федерацію футболу та розвинути цей вид спорту у області Валерій Головко повідомив на зустрічі із представниками районних федерацій 6-го грудня. Про це повідомляє КРЕМЕНЧУК TODAY.

Ті принципи, які сьогодні я започаткував і презентував майбутнім делегатам федерації футболу, я думаю – вони сприймаються абсолютно правильно, виходячи з досвіду мого особистого на посаді голови обласної державної адміністрації – це відкритість, це прозорість, це спільне прийняття рішень, дасть можливість розвитку футболу в області, — сказав пан Головко у своєму коментарі для телекомпанії «Лтава» після зустрічі із делегатами.

Такою є публічна позиція губернатора. Але, як з’ясувалося, є ще й інша позиція, яку не демонструють журналістам під об’єктивами телекамер. Після офіційної частини зустрічі відбулась неофіційна, під час якої представники «команди Валерія Головка» роз’яснили делегатам – як вони маютьповодитися під час майбутньої конференції 25-го грудня.

До журналістів потрапив фрагмент аудіозапису, на якому чути голос, схожий на голос відомого на Полтавщині спортивного функціонера Віктора Пожечевського. У простих фразах він пояснює делегатам – як вони повинні будуть поводитися 25-го грудня під час конгресу.

Аудіозапис закритих зборів регіональних федерацій футболу Полтавщини

 

«Нада проговорить некоторые моменты по 25 числу. Мы пройдем там гладко, никому не будем ни замечаний делать, ни угрожать, ни оскорблять, чтоб мы в канун Нового года – нам не нада эти дела нехорошие!..

Если мы уже решили за какую команду будем голосовать. Три момента, которые я буду вас просить – как вам нужно голосовать. Первое. Мандатная комисия. От мандатной комисии много зависит. Подходит Хорол – нету мандата. Но это они так решили. А мы решим так, как поднимем руки.

Первое – за трёх человек, потом мы их назовем, три должны от нас в мандатной комиссии. Следующее. Подойдут футбольные клубы. Им тоже мандаты не дадут. Но это скажут два человека – давать или не давать. А главные мы  с вами – как мы поднимем руку – так футбольные клубы и получат.

Как мы будем голосовать? Зал большой, рассядемся, розсосемся, помните Чечетова? Я говорю – как нам голосовать!»

Далі на запису людина із голосом, схожим на голос пана Пожечевського, пояснює, як під час конгресу потрібно домогтися отримання мандатів представниками полтавських футбольно-спортивних товариств та футбольних клубів.

«Последнее. Голосовать открытим голосованием. Вы будете видеть. Мы проголосуем в президию Головка и кого-то из нас и вы будете видеть – как голосовать!»

Сам Віктор Пожечевський, у якого взяли коментар журналісти «vpoltave.info», інформацію про тиск на делегатів називає дурницею.

«Дурниці, це все дурниці. Була зустріч кандата на посаду голови федерації Головка. Він зустрівся із делегатами, вони задали йому питання. Там нема ніде ні слова, там прізвища ніхто ніде не називав!»

Також проводить певну роботу Олександр Кудацький, роздаючи рекламні інтерв’ю в яких звітується про свої досягнення. Словом — за пост керівника обласної Федерації футболу ведеться боротьба.

-0.jpg

Олександр Кудацький

Про тиск на делегатів майбутнього конгресу знають і у обласній федерації футболу. Її чинний голова – Олександр Кудацький – підтвердив це у своєму коментарі.

— Тиск відбувається. До мене доходить різна інформація. Я знаю, як змінили голову федерації у Козельщині. Він не хотів вносити зміни до протоколу про обрання делегатів. Голову змінили. Прислали новий протокол.  Тепер у нас лежить два протоколи. У другому, «правильному» протоколі один із делегатів – голова РДА.

Треба пам’ятати, що голови РДА є представниками президентської гілки влади і фактичними підлеглими голів ОДА. Тобто «за» чи «проти» кандидата Головка голосуватиме його підлеглий із Козельщини, зрозуміло, передає Ехо.

А поки ще ветерани та прихильники полтавського футболу виступають зі своїм зверненням:

av