Підсумки чергових поєдинків в обласній першості

26-27 травня відбулися матчі п’ятого туру першого етапу Чемпіонату Полтавської області з футболу. П’ятий тур приніс такі результати:

Група «А»

26 травня (субота)
«Карлівка» — «Рокита» 0:2
(юнаки 2:1)
«Динамо» (Решетилівка) — «Чутове» 1:3
(юнаки 0:5)
«Диканька» — «Зіньків-1604» 1:3
(юнаки 3:1)
«Маяк» (Котельва) — «Машівка» 1:4
(юнаки 4:0)
27 травня (неділя)
«Псел» (Гадяч) — «Фламінго» (Горішні Плавні) 0:1
(юнаки +. -)
«Колос» (Кобеляки) — ФК «Кобеляки» 1:2
(юнаки 3:0)
«Стандарт» (Нові Санжари) — «Козельщина» 1:0
(юнаки 0:3)
Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 5 5 0 0 22-1 15
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 5 5 0 0 21-6 15
3 «Зіньків-1604» 5 4 1 0 11-4 13
4 «Карлівка» 5 4 0 1 14-3 12
5 «Легіон» (Полтава) 4 3 1 0 16-6 10
6 «Чутове» 5 3 0 2 9-6 9
7 «Кобеляки» 5 3 0 2 11-10 9
8 «Аргус» (Голобородьківське) 4 3 0 1 9-8 9
9 СК «Машівка» 5 2 0 3 10-17 6
10 «Козельщина» 5 1 1 3 7-14 4
11 «Колос» (Кобеляки) 5 1 0 4 8-7 3
12 «Маяк» (Котельва) 5 1 0 4 8-13 3
13 «Диканька» 5 1 0 4 6-17 3
14 «Стандарт» (Нові Санжари) 5 1 0 4 3-15 3
15 «Псел» (Гадяч) 5 0 1 4 3-16 1
16 «Динамо» (Решетилівка) 5 0 0 5 4-19 0

Група «Б»

26 травня (субота)
«Олімпія» (Савинці) — «Пирятин» 6:2
(юнаки 1:1)
«Семенівка» — «Локомотив» (Гребінка) 4:0
(юнаки 0:0)
«Лубни» — «Зоря» (Староаврамівка) 3:0
(юнаки 2:0)
«Харчовик» (Заводське) — «Чорнухи» 4:0
(юнаки 1:3)
«Колос» (Великі Сорочинці) — Авангард (Яреськи) 2:0
(юнаки 1:0)
«Нафтохімік» (Кременчук) — «Інваспорт» (Полтава) 2:2
(юнаки 0:4)
27 травня (неділя)
«Дружба» (Очеретувате) — «Колос» (Лазірки) 0:2
(юнаки 4:2)
Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 5 5 0 0 22-3 15
2 «Колос» (Лазірки) 5 4 1 0 15-3 13
3 «Лубни» 5 3 2 0 12-5 11
4 «Колос» (Великі Сорочинці) 5 3 1 1 10-5 10
5 «Інваспорт» (Полтава) 4 3 1 0 7-2 10
6 «Великі Кринки» 4 3 0 1 11-4 9
7 «Семенівка» 5 2 1 2 6-4 7
8 «Пирятин» 5 2 1 2 7-11 7
9 «Дружба» (Очеретувате) 4 2 0 2 3-5 6
10 «Нафтохімік» (Кременчук) 5 1 2 2 8-10 5
11 «Харчовик» (Заводське) 5 1 1 3 4-13 4
12 «Зоря» (Староаврамівка) 4 1 0 3 2-6 3
13 «Чорнухи» 4 0 0 4 1-12 0
14 «Локомотив» (Гребінка) 5 0 0 5 1-13 0
15 «Авангард» (Яреськи) 5 0 0 5 2-14 0

До вашої уваги турнірні таблиці юнацьких команд:

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 5 5 0 0 13-0 15
2 «Рокита» 5 4 0 1 17-6 12
3 «Маяк» (Котельва) 5 4 0 1 15-5 12
4 «Чутове» 5 4 0 1 15-5 12
5 «Козельщина» 5 4 0 1 9-3 12
6 «Фламінго» (Горішні Плавні) 5 3 1 1 7-3 10
7 «Стандарт» (Нові Санжари) 5 3 0 2 11-9 9
8 «Легіон» (Полтава) 4 3 0 1 8-7 9
9 «Карлівка» 5 2 0 3 6-13 6
10 «Кобеляки» 5 2 0 3 5-12 6
11 «Машівка» 5 1 1 3 5-8 4
12 «Псел» (Гадяч) 5 1 0 4 5-6 3
13 «Диканька» 5 1 0 4 6-15 3
14 «Динамо» (Рещетилівка) 5 1 0 4 3-13 3
15 «Зіньків-1604» 5 0 0 5 3-12 0
16 «Аргус» (Голобородьківське) 4 0 0 4 2-13 0

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 5 4 1 0 22-4 13
2 «Інваспорт» 4 4 0 0 13-0 12
3 ФК «Лубни» 5 3 1 1 10-6 10
4 «Харчовик» (Заводське) 5 3 0 2 10-4 9
5 ФК «Чорнухи» 4 3 0 1 12-8 9
6 «Дружба» (Очеретувате) 4 3 0 1 11-7 9
7 «Локомотив» (Гребінка) 5 2 2 1 7-4 8
8 «Олімпія» (Савинці) 5 2 2 1 6-3 8
9 «Нафтохімік» (Кременчук) 5 1 2 2 7-8 5
10 «Колос» (Лазірки) 5 2 1 2 8-14 4
11 «Зоря» (Староаврамівка) 4 1 1 2 2-8 4
12 «Колос«(Великі Сорочинці) 5 1 0 4 4-11 3
13 «Семенівка» 5 0 3 2 3-16 3
14 «Авангард» (Яреськи) 5 0 1 4 2-10 1
15 «Великі Кринки» 4 0 0 4 0-13 0

 

Новости клуба