Підсумки чергових матчів обласної першості

 

Група А

ФК «Фламінго» (Горішні Плавні) — «Маяк» (Котельва) 4:1
(юнаки 2:0)

«Легіон» (Полтава) — ФК «Кобеляки» (Кобеляки) 6:1
(юнаки 0:2)

«Диканька» (Диканька) — ФК «Карлівка» (Карлівка) 1:3
(юнаки 0:0)

«Аргус» (Голобородьківське) — «Зіньків-1604» (Зіньків) 4:1
(юнаки 1:3)

«Козельщина» — «Колос» (Кобеляки) 3:7
(юнаки 1:4)

«Рокита» — «Динамо» (Решетилівка) 3:0
(юнаки 6:3)

«Машівка» — «Чутове» 0:4
(юнаки 1:3)

«Стандарт» (Нові Санжари) — «Псел» (Гадяч) 4:1
(юнаки 2:4)

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 8 8 0 0 33-2 24
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 8 7 0 1 27-9 21
3 «Легіон» (Полтава) 8 6 1 1 29-11 19
4 «Карлівка» 8 6 0 2 19-7 18
5 «Зіньків-1604» 8 5 1 2 15-16 16
6 «Аргус» (Голобородьківське) 8 5 0 3 18-15 15
7 «Кобеляки» 8 5 0 3 16-18 15
8 «Чутове» 8 4 0 4 16-11 14
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 8 3 1 4 11-15 10
10 «Колос» (Кобеляки) 8 2 1 5 16-15 7
11 «Диканька» 8 2 1 5 12-22 7
12 СК «Машівка» 8 2 1 5 12-26 7
13 «Маяк» (Котельва) 8 2 0 6 12-20 6
14 «Козельщина» 8 1 1 6 14-29 4
15 «Псел» (Гадяч) 8 1 1 6 8-24 4
16 «Динамо» (Решетилівка) 8 1 0 7 9-25 3

Група Б

«Колос» (Лазірки) — «Великі Кринки» (В. Кринки) 2:2
(юнаки 2:0)

«Семенівка» (Семенівка) — «Зоря» (Староаврамівка) 0:1
(юнаки 0:2)

«Харчовик» (Заводське) — «Локомотив» (Гребінка) 2:1
(юнаки 2:1)

«Лубни» (Лубни) — «Авангард» (Яреськи) 2:1
(юнаки 2:0)

ФК «Дружба» (Очеретувате) — «Нафтохімік» (Кременчук) 0:1
(юнаки 1:3)

«Чорнухи» — «Пирятин» 2:1
(юнаки 1:2)

Матч «Колос» (Великі Сорочинці) — «Інваспорт» (Полтава) відбудеться в середу 20 червня.

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 7 7 0 0 31-4 21
2 «Колос» (Лазірки) 8 6 2 0 27-7 20
3 «Лубни» 7 5 2 0 17-7 17
4 «Великі Кринки» 7 5 1 1 20-7 16
5 «Інваспорт» (Полтава) 6 5 1 0 10-2 15
6 «Колос» (Великі Сорочинці) 7 4 1 2 16-8 13
7 «Семенівка» 8 3 1 4 9-10 10
8 «Пирятин» 8 3 1 4 11-15 10
9 «Харчовик» (Заводське) 8 3 1 4 9-20 10
10 «Дружба» (Очеретувате) 7 3 0 4 4-7 9
11 «Нафтохімік» (Кременчук) 7 2 2 3 9-14 8
12 «Зоря» (Староаврамівка) 7 2 0 5 4-12 6
13 «Чорнухи» 7 1 0 6 4-18 3
14 «Авангард» (Яреськи) 8 0 0 8 5-22 0
15 «Локомотив» (Гребінка) 8 0 0 8 2-24 0

До вашої уваги турнірні таблиці юнацьких команд.

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 8 6 2 0 21-4 20
2 «Легіон» (Полтава) 8 6 0 2 17-10 18
3 «Чутове» 8 6 0 2 20-10 18
4 «Фламінго» (Горішні Плавні) 8 5 1 2 16-8 16
5 «Рокита» 8 5 0 3 24-14 15
6 «Маяк» (Котельва) 8 5 0 3 19-11 15
7 «Карлівка» 8 4 1 3 14-16 13
8 «Козельщина» 8 4 1 3 12-16 13
9 «Псел» (Гадяч) 8 4 0 4 19-10 12
10 «Стандарт» (Нові Санжари) 8 4 0 4 15-15 12
11 «Кобеляки» 8 3 0 5 10-19 9
12 «Машівка» 8 2 2 4 9-12 8
13 «Динамо» (Решетилівка) 8 2 1 5 12-22 7
14 «Зіньків-1604» 8 2 0 6 9-15 6
15 «Диканька» 8 1 2 5 7-18 5
16 «Аргус» (Голобородьківське) 8 0 0 8 4-28 0
 

Новости клуба