Підсумки чергових поєдинків в обласній футбольній першості

30 червня — 1 липня відбулися матчі десятого туру Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Цей тур приніс такі результати:

Група А

«Диканька» — ФК «Кобеляки» 1:0
(юнаки 1:3)

Рокита — Чутове 5:0 (матч не завершено)
(юнаки 1:1)

«Колос» (Кобеляки) — «Легіон» (Полтава) 0:3
(юнаки 2:0)

ФК «Карлівка» — «Аргус» (Голобородьківське) 6:2
(юнаки 2:2)

«Зіньків-1604» — «Псел» (Гадяч) 1:1
(юнаки 0:2)

«Стандарт» (Нові Санжари) — «Фламінго» (Горішні Плавні) 2:7
(юнаки 5:2)

«Динамо» (Решетилівка) — «Маяк» (Котельва) 2:0
(юнаки 3:3)

«Машівка — «Козельщина» 3:0 (тех. пор.)
(юнаки 2:0).

Команда І В Н П М О
1 «Рокита» 9 9 0 0 36-2 27
2 «Фламінго» (Горішні Плавні) 10 9 0 1 38-11 27
3 «Легіон» (Полтава) 10 8 1 1 39-11 25
4 «Карлівка» 10 8 0 2 31-10 24
5 «Аргус» (Голобородьківське) 10 6 0 4 23-21 18
6 «Зіньків-1604» 10 5 2 3 16-21 17
7 «Чутове» 9 5 0 4 18-11 15
8 «Кобеляки» 10 5 0 5 16-22 15
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 10 3 2 5 13-22 11
10 «Колос» (Кобеляки) 10 3 1 6 18-19 10
11 «Диканька» 10 3 1 6 13-24 10
12 СК «Машівка» 10 3 1 6 16-32 10
13 «Динамо» (Решетилівка) 10 2 1 7 11-25 7
14 «Маяк» (Котельва) 10 2 0 8 13-24 6
15 «Псел» (Гадяч) 10 1 2 7 9-28 5
16 «Козельщина» 10 1 1 8 14-39 4

Група Б

«Зоря (Староаврамівка) — «Колос» (Великі Сорочинці) 1:3
(юнаки 2:1)

«Семенівка — «Лубни» 0:1
(юнаки 0:8)

«Великі Кринки» — «Олімпія» (Савинці) 2:2
(юнаки 1:2)

«Авангард» (Яреськи) — «Колос» (Лазірки) 2:3
(юнаки 0:1)

«Пирятин» (Пирятин) — «Локомотив» (Гребінка) 2:1
(юнаки 4:1)

«Нафтохімік» (Кременчук) — «Чорнухи» 6:1
(юнаки 0:2)

«Дружба» (Очеретувате) — «Інваспорт» (Полтава) 0:0
(юнаки 3:3)

Команда І В Н П М О
1 «Олімпія» (Савинці) 9 8 1 0 34-6 25
2 «Колос» (Лазірки) 10 7 2 1 30-10 23
3 «Лубни» 9 7 2 0 22-10 23
4 «Колос» (Великі Сорочинці) 10 6 2 2 22-11 20
5 «Інваспорт» (Полтава) 9 6 2 1 14-5 20
6 «Великі Кринки» 9 5 3 1 23-11 18
7 «Нафтохімік» (Кременчук) 9 4 2 3 17-16 14
8 «Дружба» (Очеретувате) 9 4 1 4 10-9 13
9 «Пирятин» 10 4 1 5 14-18 13
10 «Семенівка» 9 3 1 5 9-11 10
11 «Харчовик» (Заводське) 9 3 1 5 12-24 10
12 «Зоря» (Староаврамівка) 9 2 0 7 7-21 6
13 «Чорнухи» 9 1 0 8 6-28 3
14 «Локомотив» (Гребінка) 10 1 0 9 6-27 3
15 «Авангард» (Яреськи) 10 0 0 10 8-28 0

Також до вашої уваги турнірні таблиці юнацьких команд:

Група А

Команда І В Н П М О
1 «Колос» (Кобеляки) 10 7 3 0 24-5 24
2 «Чутове» 10 7 1 2 26-11 22
3 «Маяк» (Котельва) 10 6 2 2 25-13 20
4 «Рокита» 10 6 1 3 28-15 19
5 «Фламінго» (Горішні Плавні) 10 6 1 3 24-15 19
6 «Псел» (Гадяч) 10 6 0 4 33-10 18
7 «Легіон» (Полтава) 10 6 0 4 20-15 18
8 ФК «Карлівка» 10 5 2 3 18-18 17
9 «Стандарт» (Нові Санжари) 10 5 0 5 20-20 15
10 «Козельщина» 10 4 1 5 13-23 13
11 «Кобеляки» 10 4 0 6 13-23 12
12 «Машівка» 10 3 2 5 11-14 11
13 «Динамо» (Решетилівка) 10 3 2 5 18-25 11
14 «Зіньків-1604» 10 2 0 8 11-23 6
15 «Диканька» 10 1 2 7 8-26 5
16 «Аргус» (Голобородьківське) 10 0 1 9 6-42 1

Група Б

Команда І В Н П М О
1 «Пирятин» 10 9 1 0 37-6 28
2 «Інваспорт» (Полтава) 9 7 1 1 30-7 22
3 «Олімпія» (Савинці) 9 6 2 1 19-4 20
4 ФК «Лубни» 9 6 1 2 26-10 19
5 «Чорнухи» 9 6 0 3 24-19 18
6 «Харчовик» (Заводське) 9 4 2 3 19-15 14
7 «Дружба» (Очеретувате) 9 4 2 3 24-21 14
8 «Нафтохімік» (Кременчук) 9 3 2 4 13-16 11
9 «Локомотив» (Гребінка) 10 3 2 5 15-19 11
10 «Колос» (Лазірки) 10 3 2 5 14-23 11
11 «Зоря» (Староаврамівка) 9 3 2 4 9-19 11
12 «Авангард» (Яреськи) 10 2 1 7 9-19 7
13 «Семенівка» 9 1 3 5 5-31 6
14 «Великі Кринки» 9 1 1 7 4-19 4
15 «Колос» (Великі Сорочинці) 10 1 0 9 5-25 3

 

Новости клуба